Про нас
Бути ефективною та професійною командою, чутливою до потреб своїх клієнтів, лідером із впровадження лабораторних і медичних рішень у відповідністі до кращих світових стандартів. В умовах сучасного ринку ми намагаємося здійснювати продаж безпосередньо від виробника, що дозволяє значно знизити вартість обладнання для вас.


Колектив компанії працює в сфері постачання медичними і технічними виробами з 2011 року.
Колектив
В умовах сучасного ринку ми намагаємося здійснювати продаж безпосередньо від виробника, що дозволяє значно знизити вартість обладнання для вас
Світові виробники
В умовах сучасного ринку ми намагаємося здійснювати продаж безпосередньо від виробника
Світові виробники
Ремонт
Здійснюємо ремонт медичного обладнання.
Поставки
Здійснюємо поставки широкого спектру медичного обладнання.
Пропонуємо гнучку цінову політику для лікувальних установ, торговельних організацій і кінцевого споживача.
Гнучкі ціни
Консультуємо, пропонуємо та шукаємо товар який підійде саме Вам
Пошук товарів
Колектив
В умовах сучасного ринку ми намагаємося здійснювати продаж безпосередньо від виробника, що дозволяє значно знизити вартість обладнання для вас
Світові виробники
2011
Початок роботи
2015
Нарощення об'ємів
2021
Уповноважений представник
Колектив компанії працює в сфері постачання медичними і технічними виробами з 2011 року
Гнучкі ціни
Здійснюємо поставки широкого спектру медичного, фізіотерапевтичного, кардіологічного, операційного, ендоскопічного обладнання та хірургічного інструментарію, лабораторного та стерилізаційного обладнання. Також виконуємо продаж різноманітного масиву товарів для утилізації медичних витратних матеріалів.
У 2021 році ми стали уповноваженим представником турецького виробника дезінфікуючих засобів - компанії Detrox (Детрокс), виробника хірургічного інструменту INSIDEMED (Інсайдмед), та виробника дисків для випробування чутливості до антибіотиків Bioanalyse (Біоаналіз).

Документи
Наші партнери
Галерея
ТзОВ Обрій – Медтехніка проводить наступні види робіт:
зберігання ,
монтаж та демонтаж ,
технічне обслуговування,
налагодження та ремонт пристроїв, що генерують іонізуюче випромінювання (рентген апарати , флюорографи ) згідно ліцензії №ОВ020145, виданої Північно –Західною Державною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки.
У переліку наших послуг також є модернізація застарілих аналогових рентгендіагностичних апаратів, які ще знаходяться в експлуатації , на сучасні цифрові технології отримання рентгенівських знімків за допомогою детекторів рентгенівського зображення.
Крім вище описаного, ми здійснюємо ремонт іншого медичного обладнання, а саме:
Тонометрів;
Електрокардіографів;
Фотоелектроколориметрів;
Сухожарових шаф;
Автоклавів;
Кисневих концентраторів , тощо.
На підприємстві функціонує вимірювальна лабораторія ( свідоцтво про відповідність № 192-01/2019) яка проводить вимірювання фізико –технічних (дозо формувальних) параметрів рентгенапаратів , томографів, флюорографів, вимірювання свинцевого еквіваленту засобів індивідуального захисту (фартухи, пластини, комірці , спідниці) від рентгенівського випромінювання . Проводимо дозиметричний контроль робочих місць та приміщень, навколишнього середовища , території підприємств, що використовують пристрої , які генерують іонізуюче випромінювання.